Akcja “Czysta Gmina Zagórz” – już 28 marca w naszej miejscowości❗️
Serdecznie zapraszamy
28 marca (sobota) do wspólnego sprzątania naszej miejscowości Zahutyń w ramach akcji „Czysta Gmina Zagórz”
W gminie Zagórz po raz kolejny organizowana jest społeczna akcja wiosennego sprzątania.
W poszczególnych miejscowościach gminy zaangażowali się w akcję radni, mieszkańcy, strażacy z miejscowych OSP, a także młodzież szkolna.
Wykorzystajmy więc dowolną pogodną porę na zbieranie śmieci, likwidację nielegalnych wysypisk śmieci w najbliższej okolicy. Chętnych mieszkańców zapraszamy
W przypadku złych warunków atmosferycznych zbiórka gospodarcza – sprzątanie remizy i pomieszczeń Domu Ludowego.
Zebrane śmieci prosimy o wystawienie w poniedziałek /30 marca / na poboczu drogi, skąd zostaną zabrane. Bardzo proszę o zdjęcia z akcji. Warto się pochwalić czystą okolicą!
Życzymy dobrej pogody i zapału do pracy!

