8 KLAS W ZAHUTYNIU

Dzień 22.03.2019 na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej Naszej placówki. W piątkowy poranek Radni Miasta i Gminy Zagórz jednomyślnie podjęli uchwałę o utworzeniu szkoły ośmioklasowej. Po 3 latach determinującej walki osiągnęliśmy Wielki Sukces!!!

Panie Przewodniczący Rady, drodzy koledzy i drogie koleżanki radni , chciałam podziękować za jednomyślność w podjęciu uchwały o zmianie struktury szkoły podstawowej im. Władysława Beliny -Prażmowskiego w Zahutyniu, na pełna strukturę klas I-VIII. Panie Burmistrzu dziękuje za odważny KROK DO PRZODU…zapewniam Pana „dobroć to jedyna inwestycja na której nie sposób stracić! Rok temu 02.02.2018 r. osiągaliśmy jako społeczność szkolna mały sukces- została podjęta przez ówczesną Radę Miasta i Gminy Zagórz uchwała o zmianie struktury Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. Tutaj chciałam szczególne podziękowania złożyć mojemu koledze radnemu- obecnemu Wiceprzewodniczącemu Rady Rafałowi Kielar, dziękuje Ci za wsparcie i motywację w dążeniu do celu. Od 01.09.2018 roku nauka w tej placówce odbywa się w klasa od I-IV wraz z oddziałem przedszkolnym. Po prawie 3 letniej „walce” pełnej determinacji decyzja utworzenia od nowego roku szkolnego pełnego nauczania ośmioklasowego jest dla Naszych dzieci drogowskazem ku bezpiecznej przyszłości. Wspólnie otworzyliśmy przed Naszymi dziećmi ich „Małą Ojczyznę”.

Dziękuje Wszystkim, którzy Nas wspierali: Panu Wicemarszałkowi Piotrowi Pilch, Pani Wojewodzie Ewie Leniart, Panu Wicekuratorowi Stanisławowi Fundakowskiemu, nauczycielom naszej placówki, dawnemu Ojcu Proboszczowi OMI Adamowi Jaworskiemu, rodzicom. Słowo DZIĘKUJĘ należy się także tym którzy byli Nam przeciwni – DZIĘKI WAM WIEMY, ŻE MIMO PRZESZKÓD OPŁACA SIĘ WALCZYĆ DO KOŃCA

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NA BIEŻĄCO SPRAWY NASZEJ SZKOŁY….


https://www.facebook.com/SzkolaZahutyn/?epa=SEARCH_BOX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

87 + = 95