POŻEGNANIE o. Tomka Woźnego O.M.I. proboszcza Naszej parafii oraz Brata Krzysztofa Kalaczyńskiego

” Nie żegnamy się, na zawsze pozostaniecie w Naszych sercach…”

W dniu 25 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej im. Władysława Beliny-Prażmowskiego pożegnała Ojca Tomka Woźnego podczas akademii zakończenia roku szkolnego. Ojciec Proboszcz dostał w prezencie od całej społeczności szkolnej ikonę Świętego Józefa. Prezent nie był przypadkowy, przez okres 3 lat pobytu w Naszej parafii Ojciec Tomek zawsze mówił, że to jego ulubiony patron. Niech Święty Józef Cię chroni i prowadzi do Boga…

27 czerwca podczas uroczystej mszy świętej żegnali Naszych braci zakonnych parafianie. W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz ze słowami podziękowania i życzenia wszystkiego dobrego, zwrócili się Radny Powiatowy Pan Jerzy Zuba oraz Radna Miasta i Gminy Zagórz Pani Aneta Szczepek. Młodzież i dzieci ze scholii, grupa ministrantów oraz przedstawiciele naszej parafii słowami płynącymi prosto z serca podziękowali o. Tomkowi Woźnemu oraz bratu Krzysztofowi za lata posługi w naszej parafii.

NIECH MATKA BOSKA KRÓLOWA POLSKI MA WAS W SWOJEJ OPIECE I NIECH BŁOGSŁWAIEŃSTWO BOŻE TOWARZYSZY WAM KAŻDEGO DNIA…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 1 =